سینک توکار تورینو پلاس کد TS-1

تماس بگیرید
شناسه: TS-1
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

راست

سینک توکار تورینو پلاس کد TS-4

تماس بگیرید
شناسه: TS-4
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

راست

سینک توکار تورینو پلاس کد TS-3

تماس بگیرید
شناسه: TS-3
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

راست

جهت شیر

دو طرفه

عمق لگن

20 سانتی‌متر

سینک توکار تورینو پلاس کد TS-2

تماس بگیرید
شناسه: TS-2
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

راست

سینک توکار دست ساز تورینو پلاس کد TS-10

تماس بگیرید
شناسه: TS-10
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

چپ

سینک توکار تورینو پلاس کد TS-9

تماس بگیرید
شناسه: TS-9
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

چپ

سینک توکار تورینو پلاس کد TS-8

تماس بگیرید
شناسه: TS-8
ابعاد

21*50*120 سانتی‌متر

جنس

استیل

تعداد لگن

2 لگن

جهت لگن ها

چپ

سینک های آشپزخانه و تنوع آنها

سینک های آشپزخانه یکی از عناصر مهم در طراحی این فضا محسوب می‌شوند. به همین دلیل باید در انتخاب نوع و اندازه سینک ظرفشویی دقت داشت. با انتخاب بهترین سینک ظرفشویی که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار باشد، می‌توان از فضای آشپزخانه به شکلی بهینه و ‌ایده‌آل استفاده کرد. انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه با توجه به شکل، نحوه نصب، تعداد لگن و غیره در بازار موجود بوده و هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی را به کاربران ارائه می‌کنند.

انواع مختلف سینک ظرفشویی

برای انتخاب یک محصول مناسب که بتواند بیشترین کاربرد را در فضای آشپزخانه داشته باشد، باید به عوامل مختلفی توجه کرد. با در نظر گرفتن این نکات مهم در نهایت می‌توان یک محصول ماندگار و با کیفیت که قیمت قابل قبولی دارد، انتخاب و خریداری نمود. در ادامه به معرفی انواع سینک موجود در بازار و برند‌های مختلف آن خواهیم پرداخت.

سینک‌های موجود در بازار از نظر طراحی

کلیه سینک‌های ظرفشویی از نظر طراحی، شکل و تعداد لگن دارای انواع مختلفی هستند. یکی از مواردی که در هنگام خرید باید در مورد آن تصمیم‌گیری شود تعداد لگن‌های سینک ظرفشویی است. البته انتخاب این مورد تا حد زیادی به سلیقه و ترجیح شخصی افراد بستگی دارد.

سینک های آشپزخانه: سینک تک لگن

 سینک تک لگنی تنها دارای یک لگن بوده و عمق زیادی دارد. افرادی که اغلب ظروف سنگین و بزرگ استفاده می‌کنند بهتر است این سینک‌ها را مورد استفاده قرار دهند. سینک تک لگن، ساده و کم هزینه بوده و برای آشپزخانه‌های کوچک و کم استفاده مناسب است.

سینک های آشپزخانه: سینک نوع دو لگن

این مدل سینک ظرفشویی دارای دو لگن مجزا بوده که یکی از آن‌ها می‌تواند برای شستن ظروف و دیگری برای شستن دیگر اقلام نظیر میوه سبزیجات یا مواد غذایی کثیف مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع از سینک های آشپزخانه بهترین گزینه برای آشپزخانه بزرگ و پر استفاده خواهند بود.

سینک نوع سه لگن

نوع دیگری از سینک‌ها دارای سه لگن مجزا هستند که علاوه بر شستن ظروف و آبکشی آن‌ها می‌توانند لگن دیگری را نیز برای شستن میوه و سبزیجات در اختیار کاربر خود قرار دهند. این نوع از سینک‌ها اغلب برای آشپزخانه‌های حرفه‌ای یا صنعتی نصب می‌شوند.

طبقه‌بندی سینک از نظر نحوه نصب

در صورتی که بخواهیم سینک‌های ظرفشویی را از نظر نحوه نصب معرفی کنیم باید گفت سینک‌ها شامل سه دسته سینک روکار، سینک توکار و سینک زیرکار هستند.

معرفی بهترین سینک‌های ظرفشویی ایرانی و خارجی

برای خرید سینک‌های ظرفشویی ایرانی و خارجی بهتر است اطلاعات اولیه در مورد بهترین سینک‌های موجود در بازار داشته باشید. در صورتی که در مورد انواع سینک و برند‌های متفاوت آن در بازار بدانید، بهتر می‌توانید یک خرید مناسب را مدیریت کنید. در ادامه به معرفی برخی از برند‌های معتبر داخلی و خارجی خواهیم پرداخت.

سینک های آشپزخانه: سینک ظرفشویی برند ایلیا استیل

برند ایلیا استیل به شرکت فردوس کاران ‌امید تعلق داشته که در زمینه تولید لوازم خانگی و ورق استیل ضد زنگ فعالیت می‌کند. این برند توانسته از زمان شروع فعالیت خود تاکنون بهترین سینک‌های ظرفشویی ایرانی را تولید و به بازار عرضه کند. اگر قصد دارید یک محصول ایرانی برای آشپزخانه خود تهیه کنید سینک‌های ایلیا استیل گزینه مناسبی محسوب می‌شوند.

سینک ظرفشویی اخوان

یکی از برند‌های پرطرفدار و پرمصرف داخلی برند اخوان است که بهترین سینک‌های آشپزخانه را تولید می‌کند. این برند با سابقه ۵۰ ساله خود با کمک فناوری‌های نوین و نیروی کار با تجربه توانسته به خوبی اعتماد مشتری را در زمینه سینک آشپزخانه به خود جلب کند. مهم‌ترین ویژگی سینک های آشپزخانه اخوان تنوع طرح و جذابیت آن‌ها است. این برند بیش از ۲۵۰ طرح مختلف در زمینه سینک آشپزخانه تولید کرده که همگی در بازار موجود هستند.

سینک آشپزخانه بیمکث

سینک ظرفشویی بیمکث یکی دیگر از برند‌های ایرانی است که توانسته با دیگر تولید‌کنندگان این محصول رقابت خوبی را داشته باشد. سینک‌های ظرفشویی این برند دارای کیفیت بالا بوده و عملکرد مناسبی را نیز از خود نشان داد‌ه‌اند. بیمکث توانسته ضمن توجه به اصل نوآوری، گواهینامه‌های معتبر را نیز در سطوح بین المللی کسب کند. همچنین این واحد نمونه در سه سال مختلف عنوان برند نمونه استاندارد در کشور انتخاب شده است. بنابراین انتخاب سینک ظرفشویی بیمکث می‌تواند به عنوان یک تصمیم هوشمندانه و مناسب تلقی شود.

سینک های آشپزخانه: سینک ظرفشویی کن

یکی دیگر از سینک‌های ظرفشویی ایرانی به گروه لوازم خانگی کن تعلق دارد. این برند ایرانی توانسته اعتماد مصرف‌کنندگان ایرانی و خارجی را با تولید بهترین سینک‌های ظرفشویی به خود جلب کند. گروه لوازم خانگی کن وارد بازار مصرف داخلی و خارجی شده و مجموعه‌ای از بهترین محصولات را در اختیار دارد. سینک ظرفشویی از محصولات جدید برند کن است که با تنوع ابعاد و با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه شده‌ است.

سینک های آشپزخانه: سینک ظرفشویی استیل البرز

از دیگر برند‌های ایرانی تولید‌کننده تجهیزات آشپزخانه می‌توان به برند استیل البرز اشاره کرد. این برند ایرانی با کیفیت ترکیب شده و بهترین تجهیزات آشپزخانه را در اختیار مصرف‌کنندگان قرارداده است. سینک‌های ظرفشویی استیل البرز در سه نوع روکار، توکار و زیرکار تولید شده که همگی از ضخامت و ابعاد متناسبی برخوردار هستند. برند استیل البرز با سابقه ۳۰ ساله یک برند صاحب سبک در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه در کشور به شمار می‌آید.

سینک ظرفشویی برند تورینو پلاس

این برند ایرانی با تولید انواع ملزومات از جمله سینک های آشپزخانه توانسته با برند‌های خارجی موجود در بازار رقابت کند. تورینو پلاس از نیروی کار متخصص و بهترین متریال برای ساخت محصولات استفاده کرده و انواع سینک‌های روکار، توکار و دست ساز را به بازار و به دست مصرف‌کنندگان رسانده است.

سینک ظرفشویی برند لتو

برند لتو یکی از برند‌های خارجی تولید‌کننده سینک ظرفشویی است که محصولات آن در داخل بازار ایران نیز به فروش می‌رسد. این برند به کشور ترکیه تعلق داشته و از برند‌های شاخص موجود در بازار است. سینک‌های ظرفشویی لتو در بازار مصرف ایران طرفداران ویژه‌ای داشته و در انواع مختلف استیل، گرانیتی و کورین تولید و به فروش می‌رسند.

سینک ظرفشویی برند بلانکو

یکی از برند‌های خارجی تولید‌کننده سینک‌های آشپزخانه در دنیا شرکت آلمانی بلانکو است. این برند، متخصص در طراحی و تولید سینک‌های آشپزخانه گرانیتی است که از مقاومت بالایی در برابر حرارت، مواد اسیدی و خط و خش برخوردار هستند. ویژگی‌های متمایز و طراحی متنوع باعث شده تا این برند در سراسر جهان مصرف‌کنندگان بسیاری داشته باشد.